VÝREČEK MALÝ (OLDÍK)

Dobrý den, dovolte, abych se Vám představil. Jmenuji se Olda, kamarádi mi říkají Oldík nebo Oldíček.

Narodil jsem se před osmi lety u jednoho pána a se mnou další čtyři sourozenci. Bylo nám společně moc hezky, maminka a tatínek se o nás moc hezky starali. Celý den jsme papali a hráli si. Tatínek nám po večeři vyprávěl příhody ze života, např. jak se seznámil s naší maminkou, ale také třeba o tom, jak si hrál s veverkami na schovávanou. Maminka nám naopoak říkala pohádky, po kterých se hezky usínalo.

Po měsíci, když jsme vyrostli, jsme se všichni rozloučili a každý sám se vydal na cestu do života. Dostal jsem se k hodným lidem, kde mám všechno co potřebuji. Dokonce nejsme daleko od našich, tak tu a tam jezdím domů na návštěvy.

Před dvěma lety jsem se seznámil s krásnou slečnou. Nejdřív jsme se jenom kamarádili, ale pak jsme se do sebe zahleděli. Láska na celý život. Měli jsme moc hezkou svatbu, nejlepší byla hostina. Mňam, to jsme si pochutnali. Nejvíc mi chutnaly kobylky a můry. To byla dobrota.

Po svatbě se nám narodila miminka. Člověk by řekl, že nemůže být nic hezčího. Ale nic netrvá věčně.

Mám přece jednu starost. Jezdím často na výlety a každý člověk, kterého potkám, hned říká: „Ten je ale malý! Jé, ten je prťavý.“ Kdyby to bylo jednou za čas, tak by mě to nevadilo, ale když to slyšíte pořád, je to k nevydržení. Vážím přece víc než tatranka a když roztáhnu křidélka, mám větší rozpětí než mnohý netopýr. Asi se špatně dívají, jinak si to nemůžu vysvětlit.

Hlavní je, že se doma líbím mojí Julince. Té nevadí, jak vypadám, naopak často říká: „Ty jsi ale velký kluk.“

Váš OLDÍČEK

Design a CMS dodalo: Reklamní agentura BigPoint a Webové studio DIFFERENT INTERACTIVE © 2010
Web byl zobrazen návštěvníkům.